Kitap Açıklaması

Kıymetli Ögretmenlerimiz, Değerli Ögrenciler,

Eğitim-öğretim hayatına yıllarca yaptığımız katkıların bir yenisini daha sizlere sunma sevinci içindeyiz. Bu yayın serimizde öncelikli amacımız öğrencilerimizin öğrenme eylemine dahil olmalarını sağlamaktır. Çünkü hepimiz biliyoruz ki öğrenme eyleminin tüm hazırlıkları, öğrenmenin gerçeklesmesi içindir. Bunu gerçeklestirecek asıl unsur ise öğrencilerin bizzat kendileridir.
Siz değerli öğrencilerimiz bu yayın serimizdeki kısa ve net konu anlatımları ile konuyu kolayca tekrar etme olanağı yakalayacaksınız. Konu anlatımlarının ardından uygulama etkinlikleri ile tekrar ettiğiniz bu konuları pekistirecek böylece kalıcı öğrenmeye bir adım daha yaklasmıs olacaksınız. Uygulama etkinliklerinden sonra çözeceğiniz sorularla da konuyla ilgili herhangi bir eksiğinizin kalıp kalmadığını tespit etme olanağını elde edeceksiniz.

1. KİTAP: Kısa ve Net Alıştırma Kitabı
MEB müfredatı ile uyum içinde olan Kısa ve Net Alıştırma kitabımız hem sınıf içi etkinlikler için hem de ödevlendirme için ideal bir yapıya sahiptir. Konu anlatımlarının hemen ardına yerleştirilen uygulama etkinlikleri konunun hem öğrenilmesinde hem de pekiştirilmesinde öğrencilere yardımcı olacaktır.

2. KİTAP: Kim Korkar Soru Bankası
Kısa ve Net Alıştırma Kitabından sonra öğrenilenleri pekiştirecek bir başka kitabımız da soru bankalarımızdır. Kısa ve Net Alıştırma Kitabımızda olduğu gibi MEB müfredatıyla uyum içinde olan soru bankamızda testlerin ünite ünite ilerlemesine dikkat edilmistir. MEB müfredatı ve soruları referans alınarak hazırlanan soruların ihtiyacı tam olarak karşılamasına dikkat edilmiştir.

3. KİTAP: Paragraf Soru Bankası
Kısa ve Net Alıştırma Kitabı, Kim Korkar Soru Bankası ve Denemelerin ardından hangi branşta ne kadar başarılı olduğunuzu görmenizi saglayacak, içerisinde Sözel Muhakeme, Görsel Okuma ve Yorumlama soruları bulunan Paragraf Soru Bankası Kitabımız gelmektedir.

Büyük bir titizlikle hazırladığımız bu yayın serimizin, ülkemizin teminatı olan değerli öğretmenlerimize yardımcı olmasını, ülkemizin geleceği olan sevgili öğrencilerimizin öğrenmelerine katkı sağlamasını diliyoruz.

Künye

Basım Yılı
2020
Kapak Türü
Karton
Sayfa Sayısı
656
Basım Yeri
Ankara
Kağıt Türü
1. Hamur
Soru Sayısı
2522
Baskı Sayısı
1
Ebat
21.5x27.5cm
ISBN
9786257868020
Dil
Türkçe

Yorumlar

Kitap Puanı:
Henüz yorum yapılmadı!
5. Sınıf Türkçe Seti Yorumları: (0)
0
0
0
0
0

Paylaş